De coronasituatie in onze gemeenten

De coronasituatie in onze gemeenten

De coronacrisis speelt nu 9 maanden. En het einde van de pandemie is nog niet in zicht. Vooral in de tweede golf is de regio Utrecht dieprood gekleurd. Driekwart jaar corona in onze gemeenten in cijfers.

Sinds de start van de registratie, dat was op 13 maart van dit jaar, overleden er 23 inwoners Utrechtse Heuvelrug-inwoners. In Wijk bij Duurstede waren dat er 8. Wijk bij Duurstede registreerde in die negen maanden bijna 700 besmettingen, in Utrechtse Heuvelrug passeerde het aantal positieve tests onlangs de grens van 1.600.

De eerste burgers van Utrechtse Heuvelrug en Wijk bij Duurstede doen een beroep op de inwoners om de richtlijnen te respecteren. De oproep is deze week te beluisteren op 90FM, het radiokanaal van Regio90.

Gerelateerd aan:

Reacties

Scroll naar top